Системи автономної каналізації для великих об'єктів ZS 25-300

Системи автономної каналізації ZS 25 - 300 призначені для очищення побутових стічних вод групи котеджів і котеджних селищ, таунхаусів, готелів, турбаз, адміністративних будівель, кафе і ресторанів, АЗС, дитячих оздоровчих таборів та інших великих об'єктів комерційного та некомерційного значення.

Объект с установленной автономной канализацией ZS25

Автономна каналізація ZS 25 - 300 має широкий діапазон продуктивності - від 5,0 м3 / добу до 60 м3 / добу. Кількість постійно проживаючих жителів - від 25 до 300 осіб. 

Таблиця порівняння септиків ZS25-300 для підприємств, баз відпочинку, тощо, Дніпро

Системи ZS 25 - 300 стійки до сезонних простоїв і коливань обсягу скидання. Можуть монтуватися в будь-яких геологічних умовах, при будь-якому рівні грунтових вод.

Переваги:

В аеротенках ж, використовується постійне нагнітання повітря компресором. Поломка компресора або відсутність електроенергії на протягом 3 годин призводять до загибелі біомаси. Як наслідок - втрата часу на проведення повторних пуско-налагоджувальних робіт та «зародження» нових мікроорганізмів. Роботи виконуються спеціалізованим персоналом.
  • монтаж за 3 днябез витрат на бактерії;
  • суцільнолитий корпус, відсутність швів і наявність ребер жорсткості;
  • призначена для постійного і сезонного використання, стійкі до тривалих простоїв;
  • стійки до залповим скиданням;
  • ступінь очищення до 98%;
  • 90 хвилин в рік на обслуговування;
  • термін експлуатації - більше 50 років;
  • гарантійний термін на обладнання - 10 років.

Принцип дії

Заснований на європейською технологією биофильтрации (яка не має аналогів на українському ринку) і відбувається в три етапи.

На першому етапі стічні води потрапляють в септик, який складається з 3-х секцій з переливами між ними, де відбувається їх механічне очищення.

У першій секції здійснюється першорядна груба очистка (осідання) від зважених дрібних і великих частинок.

У другій секції відбувається розкладання хімічних сполук утворилися в результаті використання різних миючих засобів.

У третій секції відбувається кінцеве освітлення за рахунок відстоювання зважених часток. Після септика стічні води самопливом потрапляють в блок еквалайзера - буферна ємність з насосом для рівномірного розподілу стічних вод в біофільтр (ZS 30 - 300).

На другому етапі механічно очищені стічні води потрапляють в біофільтр, де проводиться біологічна доочищення аеробними бактеріями без застосування компресорів та штучного нагнітання повітря. Циркуляційний насос багаторазово розбризкує воду через форсунку над пластиковими шайбами. На поверхні пластикових шайб утворюється біоплівка з аеробних бактерій і комплексу мікроорганізмів, які руйнують органічні забруднення стічних вод. Процес утворення біоплівки відбувається без додавання в систему штамів мікроорганізмів і займає від 7 до 14 днів.

фото новых шайб для септикаорошение шайб в автономной канализации ZS 25-300фото шайб после 10-14 дней использования

Аеробні бактерії розщеплюють складні органічні забруднення на прості мінеральні сполуки. Біологічне очищення робить воду повністю прозорою і видаляє неприємний запах. Ступінь очищення до 98%.

На третьому етапі передбачено блок вторинного відстоювання і доочистки. У блоці осідають і затримуються дрібні частинки відпрацьованої біоплівки з біофільтра за допомогою кам'яного волокна. При потребі вторинного використання води на полив або скидання у відкриті водойми блоки вторинного відстоювання і доочистки укомплектовуються функцією знезараження, яка є додатковою функцією і не входить в стандартний комплект поставки.

Вода, що пройшла очищення в системах автономної каналізації ZS 25 - 300, не має запаху, безбарвна і абсолютно нешкідлива для навколишнього середовища. Залежно від водовбирною здатності грунту вона може:

блок управления для дистанционного контроля и диагностики системы ZS 25-300Блоки управління систем автономної каналізації ZS 50 - 300 оснащені GSM модулем з підключеним інтернет з'єднанням GPRS. Інтернет підключення має статичний IP-адресу, через який здійснюється підключення до сервера компанії "Системи автономної каналізації".

За допомогою прямого інтернет з'єднання фахівці компанії дистанційно здійснюють контроль і діагностику обладнання, виробляють індивідуальну настройку роботи системи очищення стічних вод.

Обслуговування ZS 23-300

Для ефективної роботи систем очищення стічних вод ZS 25 - 300 необхідно проводити просту процедуру обслуговування.


Під час обслуговування системи видаляється накопичився нерозчинний осад і жир в септику (раз на рік) після чого наповнюється чистою водою без додавання спеціальних біодобавок (бактерій).

На дні біофільтра поступово накопичується осад, який являє собою надлишок біоплівки. Осад відкачується асенізаційним автомобілем одночасно з обслуговуванням септика. Пластикові шайби, насоси і форсунка в біофільтрі промиваються чистою водою 2 рази на рік. 

В системі проводиться заміна комплекту кам'яного волокна кожні 1 раз в 6 місяців. Кам'яне волокно - це 100% природний матеріал, який можна легко компостувати.

Преимущества:

В аэротенках же, используется постоянное нагнетание воздуха компрессором. Поломка компрессора или отсутствие электроэнергии на протяжении 3 часов приводят к гибели биомассы. Как следствие — потеря времени на проведение повторных пуско-наладочных работ и «зарождение» новых микроорганизмов. Работы выполняются специализированным персоналом.Безкоштовний виклик фахівця

приїдемо в зручний для вас час

в будь-яку точку в м. Дніпро і Дніпропетровській області

виконаємо точний вимір і розрахунок вартості


Зворотний дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо вам в найближчі кілька хвилин