Відгуки про нас

Будемо вдячні, якщо Ви напишіть пару рядків про якість нашої роботи. Всі відгуки та побажання надсилайте, будь ласка, на наш email info@greenrock.dp.ua


Іван Іванович. 05.06.2017г. Новомосковський район. п.Песчанка. Приватний будинок.

Дуже відповідальна компанія! Довго шукав і вибирав автономну каналізацію, багато було незрозумілого. Созвонились, домовилися на наступний день зустрітися у мене. Приїхав чоловік, все грамотно розповів, виконав необхідні виміри, погодили місце розташування септика. На наступний день прислали комерційну пропозицію у вигляді схеми всіх майбутніх мереж, попередній кошторис на роботи і матеріали. Ціна мене підійшла. Підписали договір. Через день приступили. Роботи виконали добре і в термін. За собою все прибрали. Ми з дружиною залишилися дуже задоволеними. Компанію «Вавин-Дніпро», дуже рекомендую!

Надія. 10.10.2016г. р.Дніпро. Приватне будівництво.

Зазвичай я відгуки не пишу, але хочу поділитися своїм досвідом спілкування з даною компанією. Я архітектор-дизайнер і об'єкти розробляю в комплексі з усіма комунікаціями. Довго вибирала надійний і недорогий септик для котеджу в моєму замовленні. В інтернеті знайшла кампанію в м.Черкаси «Зелена Скеля». Вони і розповіли про своїх представників в Дніпрі компанії «Вавин Дніпро». Приїхали, порахували, все розповіли моєму Замовникові. Виконали монтаж, інструктаж. Кошторисну вартість за матеріалами і робіт не перевищили, замовник залишився дуже задоволений. Ось так вже кілька років ми і працюємо разом з даною компанією і по іншим моїм об'єктів. Я задоволена, тепер вони виконують і інші роботи по моїм замовленням - опалення, водопровід, внутрішню і зовнішню каналізацію. 

Валерій. 09.09.2016г. , Р.Дніпро, селище Кіровське. Приватний будинок.

Будинок будував для свого сина, намагався використовувати всі сучасні матеріали і технології. У Києві на будівельній виставці побачив септики Грінрок. Почитав, порівняв характеристики і ціни з конкурентами. Дуже гідна система автономної каналізації. Єдине, що було дорого - це монтаж системи працівниками виробника (інше місто, проживання, відрядження, перевезення обладнання і т.д.). Вони порадили звернутися до своїх партнерів в Дніпрі - компанії «Вавин Дніпро». Представник Віталій, приїхав зробив заміри, все розповів. Через день зробили пропозицію на мій септик «під ключ». Трохи поторгувались. Хлопці молодці, всі ціни на рівні середньоринкових. Мені все підійшло. Роботи виконали раніше на 2 дня ніж домовлялися. Все дуже акуратно і чисто, трохи навіть не звично. Все б будівельники так працювали. Бажаю Вашій компанії подальшого процвітання і успіхів в бізнесі. Молодці, тримайте завжди свою марку!
Андрій Володимирович. 20.08.2015г. м.Новомосковськ. Промисловий об'єкт.

З компанією цієї працюю вже не перший рік. Виконували всі комунікації у мене при будівництві будинку. Виникла потреба в системі автономної каналізацією на моєму об'єкті з великою продуктивністю, порядку 120-140 м.куб. / Добу. Звернувся, порахували, зробив передоплату. Змонтували за 5 робочих днів. Навчили мій персонал (так, що тех.обслуживание системи проводимо своїми силами). Запустили, підлаштували під особливості стоків на моєму підприємстві. Все відмінно! Система дуже надійна і не вибаглива.

Безкоштовний виклик фахівця

приїдемо в зручний для вас час

в будь-яку точку в м. Дніпро і Дніпропетровській області

виконаємо точний вимір і розрахунок вартості


Зворотний дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо вам в найближчі кілька хвилин