ZS-6 Система автономної каналізації для котеджів

Септик ZS автономної каналізації GreenRock, ДніпроСистема автономної каналізації ZS 6 очищає стічні води з усього будинку: кухні, ванної кімнати, туалету, індивідуальних побутових пральних та посудомийних машин. ZS 6 ідеально підійде для будинку або котеджу, в якому буде проживати сім'я від 2 до 6 осіб. Ступінь очищення до 98%.

Переваги:

ok.jpgне требует принудительной подачи кислорода (отсутствие компрессоров);

В аэротенках же, используется постоянное нагнетание воздуха компрессором. Поломка компрессора или отсутствие электроэнергии на протяжении 3 часов приводят к гибели биомассы. Как следствие — потеря времени на проведение повторных пуско-наладочных работ и «зарождение» новых микроорганизмов. Работы выполняются специализированным персоналом.


ok.jpgможет работать без электричества;

ok.jpgбез расходов на бактерии и расходных материалов;

ok.jpgзанимает минимум пространства на участке (2,6 м2);

ok.jpgцельнолитой корпус, отсутствие швов и наличие ребер жесткости;

ok.jpgмонтаж за 1 день;

ok.jpgмонтаж не требует использования тяжелой строительной техники;

ok.jpgпредназначена для постоянного и сезонного использования, устойчива к длительным простоям;

ok.jpgстепень очистки до 98%;

ok.jpgобслуживание 1 раз в год;

ok.jpgсрок эксплуатации – более 50 лет;

ok.jpgгарантийный срок на оборудование – 10 лет.

Конструкція системи

Конструкція системи автономної каналізації GreenRock ZS6, Дніпро, УкраїнаСистема автономної каналізації ZS 6 являє собою ємність з кришкою, що має патрубок для відвідної труби. У нижній частині системи знаходиться 3-х секційний септик об'ємом 2,4 м3. У верхній частині системи розташовується біологічний реактор і циркуляційний насос. Реактор заповнений пластиковим завантаженням.

Монтаж системи ZS6

Підземний (в котлован). Не потрібно застосування важкої будівельної техніки. Розмір займаного простору на ділянці до 2,6 м2. Проста процедура монтажу, яка може здійснюватися замовником самостійно, за розробленою нашими фахівцями монтажною схемою, зі збереженням гарантії на системи автономної каналізації ТМ "Greenrock" - 10 років !!!

Монтаж автономної каналізації "під ключ"

Розміри котловану визначаються на підставі креслення системи і глибини закладення труби, що підводить. Max глибина закладення труби, що підводить не більше 1,5 м (в цьому випадку необхідно встановити подовжувач горловини для нарощування висоти системи). Подовжувачі горловини (Ø1200 мм, висотою до 700 мм) є додатковим обладнанням і не входять в стандартний комплект поставки.

Монтаж системы автономной канализации ZS6

Принцип дії

Заснований на європейською технологією биофильтрации. Спочатку стічні води потрапляють у вбудований 3-х секційний септик, де відбувається їх механічне очищення.

У першій секції здійснюється першорядна груба очистка (осідання) від зважених дрібних і великих частинок.

У другій секції відбувається розкладання хімічних сполук утворилися в результаті використання різних миючих засобів.

У третій секції відбувається кінцеве освітлення за рахунок відстоювання зважених часток.

Далі циркуляційний насос забирає воду з дна третин секції септика й багаторазово розбризкує її через форсунку над пластиковими шайбами. На поверхні пластикових шайб утворюється біоплівка - комплекс мікроорганізмів, які руйнують органічні забруднення стічних вод. Процес утворення біоплівки відбувається без додавання в систему штамів мікроорганізмів і займає від 7 до 14 днів.

Шайбы ZS6 новые и после 14 дней использования

Включення циркуляційного насоса відбувається згідно заданою програмою на реле часу в компактному блоці управління, в залежності від постійного або періодичного використання.

циркуляционный насос с форсункой для системы ZS6  блок управления для системы ZS6

Вода, що пройшла очищення в системі автономної каналізації ZS 6, не має запаху, безбарвна і абсолютно нешкідлива для навколишнього середовища. Залежно від водовбирною здатності грунту вона може:

Обслуговування

Раз в 1,5-2 роки очищення септика від нерозчинного осаду і жирів асенізаційним автомобілем, промивка пластикових шайб чистою водою під напором зі шланга. Витратні матеріали відсутні. Процедура обслуговування займає 20 хвилин. Може здійснюватися замовником самостійно.Безкоштовний виклик фахівця

приїдемо в зручний для вас час

в будь-яку точку в м. Дніпро і Дніпропетровській області

виконаємо точний вимір і розрахунок вартості


Зворотний дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо вам в найближчі кілька хвилин