ZS-5 - Система автономної каналізації для дачи, або невеликого будинку

септик ZS-5

Незалежна система автономної каналізації ZS 5 очищає стічні води з усього будинку: кухні, ванної кімнати, туалету, індивідуальних побутових пральних та посудомийних машин.
ZS 5 ідеально підійде для приватного будинку, в якому буде проживати сім'я від 2 до 5 осіб. Ступінь очищення до 98%.

Переваги:


ok.jpgповна енергонезалежність;

ok.jpgзаймає мінімум простору на ділянці (5,4 м2);

ok.jpgмонтаж системи не вимагає використання важкої будівельної техніки;
ok.jpgступінь очищення до 98%;

ok.jpgпризначена для постійного і сезонного використання, стійка до тривалих простоїв;

сok.jpgтрок експлуатації - більше 50 років;

ok.jpgгарантійний термін на обладнання - 10 років !!!

Конструкція системи ZS5

Система автономної каналізації ZS 5 являє собою ємність з кришкою, що має патрубки для підвідної, відводить і аераційної труби. Усередині ємності знаходяться фільтри з кам'яного волокна та пластикові шайби.

Устрій системи автономной каналізації GreenRock ZS5, Дніпро Україна

Конструкційні особливості системи автономної каналізації GreenRock ZS5, Дніпро

Монтаж 

Підземний (в котлован). Не потрібно застосування важкої будівельної техніки. Проста процедура монтажу, яка може здійснюватися замовником самостійно, за розробленою нашими фахівцями монтажною схемою, зі збереженням гарантії на системи автономної каналізації Greenrock - 10 років !!! 

Принцип дії 

Заснований на європейською технологією биофильтрации. Спочатку стічні води через вхідний шланг потрапляють в первинний 3-х секційний септик, де відбувається їх механічне очищення. 

 У першій секції здійснюється першорядна груба очистка (осідання) від зважених дрібних і великих частинок.

У другій секції відбувається розкладання хімічних сполук утворилися в результаті використання різних миючих засобів.

У третій секції відбувається кінцеве освітлення за рахунок відстоювання зважених часток. Далі вони прямують в ємність біофільтра, де просочуються крізь фільтри з кам'яного волокна та пластикові шайби.

У фільтрах з кам'яного волокна і на поверхні пластикових шайб утворюється біоплівка - комплекс мікроорганізмів, що руйнують органічні забруднення стічних вод. Процес утворення біоплівки відбувається без додавання в систему штамів мікроорганізмів і займає від 10 до 14 днів. Так само, фільтри з кам'яного волокна здатні затримати тверді частинки розміром до 1,6 мікрон. Фільтруюча поверхню кам'яного волокна 5500-8000 см2 / см3, що забезпечує високу ступінь очищення.

каменное волокно, шайбы

Аераційна труба використовується для невимушеній подачі повітря в систему, що забезпечує можливість ефективного функціонування мікроорганізмів.

Стічні води просочуються крізь шари фільтра і пластикові шайби, біологічно очищаються і самопливом, через відвідну трубу, виходять з системи.

Вода, що пройшла очищення в системі автономної каналізації ZS 5, не має запаху, безбарвна і абсолютно нешкідлива для навколишнього середовища. Залежно від водовбирною здатності грунту вона може:

Обслуговування

Очищення септика від нерозчинного осаду і жирів проводиться асенізаційним автомобілем не рідше, ніж один раз в 12 місяців. Після очищення, септик повинен бути заповнений чистою водою. Одночасно з обслуговуванням септика необхідно промити фільтри системи чистою водою. При правильній експлуатації системи, заміна фільтрів проводиться кожні 4-5 років.Безкоштовний виклик фахівця

приїдемо в зручний для вас час

в будь-яку точку в м. Дніпро і Дніпропетровській області

виконаємо точний вимір і розрахунок вартості


Зворотний дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо вам в найближчі кілька хвилин