ZS-4 - трьох-секційний септик об'ємом 2.4 м3

септик для автономной канализации в дом, дачу, коттедж с проживанием до 4 человекОсобливості конструкціі септика автономної каналізації ZS4 - GreenRock, Дніпро

Призначений для встановлювання в будинках, дачах, котеджах з постійним проживанням 4 осіб, або обслуговування до 8 працівників офісної будівлі. СНиП 2.04.03 85 «Каналізація. Зовнішні мережі та споруди »Стаття 6.79. Повний розрахунковий обсяг септика слід приймати:

тобто, при обсязі септика 2,4 м3, продуктивність септика очищення стічних вод становитиме 0,8 м3 / добу, що має на увазі постійне проживання в будинку 4 жителів.

Переваги:

ok.jpgзабезпечують високу ступінь очищення 95%, що досягається завдяки природній здатності грунту до самоочищення;
ok.jpgпризначені для постійного і сезонного використання, стійкі до тривалих простоїв і коливань скидів;
ok.jpgне вимагають наявності електрики;
ok.jpgсептик і все труби виготовлені з пластику, що забезпечує їх довговічність і простоту монтажу.

Конструкція септика ZS4

Септик оснащений телескопічним подовжувачем технічної горловини Ø400 мм, який дозволяє регулювати глибину впуску підводить каналізаційної труби на позначках від -0,8 до -1,2 м.

Таблиця характеристик септика системи автономної каналізації ZS4 - GreenRock, Дніпро

устройство камеры ZS4

Перша секція

У цій камері природним чином здійснюється першорядна, груба очистка потрапляють в септик побутових стоків від зважених дрібних і великих частинок. На дні камери осідає пісок, дрібні картопляні очистки та т. Д. (Все, що може пройти через раковину на кухні або в санвузлі).

Друга секція

Тут відбувається розкладання хімічних сполук, що утворилися в результаті використання різних миючих засобів, засобів особистої гігієни і розкладання органічних сполук природного походження.

Третя секція

Виконує роль кінцевого освітлювача побутових каналізаційних стоків. Шляхом остаточного гравітаційного відстоювання зважених часток, освітлені стоки досягають ступеня очищення до 65% від початкового рівня забруднення.

Після проходження септичній частини очисної споруди стічні води направляються на ґрунтову доочистку (ступінь очищення до 95%)

У тих випадках, коли ґрунтова доочищення не може бути виконана: рівень грунтових вод дуже високий (≤0,4 м від рівня поверхні землі), поля грунтової доочищення виконуються в насипу.

Якщо ж потрібна підвищена якість очищення стічних вод, - використовується cистема глибокої біологічної очистки стічних вод ZS-6.

Принцип дії

Робота септика для будинку ZS-4 заснована на традиційній технології природної (грунтової) фільтрації. Процес очищення відбувається в два етапи:

Етап перший - попереднє очищення

Стічні води самопливом по трубопроводах потрапляють в септик (підземний пластиковий резервуар), призначений для накопичення і освітлення стоків. Частина забруднення розчиняється, все нерозчинні речовини осідають на дно резервуара. На виході стоки ще недостатньо очищені (50-65%) і повинні бути спрямовані на подальшу обробку.

Етап другий - доочищення

Остаточне очищення відбувається на полях підземної фільтрації - мережа зрошувальних (дренажних) труб, закопаних у землю. Труби лягають на шар щебеню дрібної фракції. Між трубами і щебенем утворюється біоплівка з мікроорганізмів, які поглинають все решта шкідливі речовини і очищають воду до 95%. Оскільки процес відбувається повільно, площа поля повинна бути досить великою.

Монтаж

Місце розташування вибирається з урахуванням необхідності періодично спорожняти септик від твердого органічного залишку асенізаційним автомобілем. Монтаж системи не вимагає використання важкої будівельної техніки, виготовлення / монтажу будь-яких бетонних конструкцій. Система монтується в яму, з'єднуються вузли, проводиться зворотна засипка піском.

Важливо:

Варіанти монтажу системи природного фільтрації

Застосування системи у вигляді поля підземної фільтрації (низький рівень грунтових вод; грунт пісок, супісок)

Схематичне розташування елементів автономної каналізації GreenRock ZS4 для монтажу, Дніпро

Застосування системи у вигляді поля підземної фільтрації в насипу (високий рівень грунтових вод; грунт пісок, супісок)

продольний розріз монтажу системи автономної каналізації GreenRock ZS4, Дніпро

Обслуговування

Раз в 1,0 - 1,5 року: очистка септика від твердого органічного осаду (при сезонному або періодичному проживанні раз в 2 - 3 роки).

Регулярно: проводити перевірку роботи всіх компонентів системи (огляд розподільного колодязя, дренажу, вентиляції);

При сезонному використанні і тривалих простоях рекомендується застосовувати біоактиватори - порошки з суміші мікроорганізмів, що прискорюють процес розпаду органічних речовин.Безкоштовний виклик фахівця

приїдемо в зручний для вас час

в будь-яку точку в м. Дніпро і Дніпропетровській області

виконаємо точний вимір і розрахунок вартості


Зворотний дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо вам в найближчі кілька хвилин