ZS 10 - Септик для котеджів продуктивністю до 2200 л/добу

Септик ZS10 для автономной канализации

Система автономної каналізації ZS10 очищує стічні води з усього будинку: кухні, ванної кімнати, туалету, індивідуальних побутових пральних та посудомийних машин. ZS 10 ідеально підходить для будинку або котеджу з постійним проживанням до 12 осіб. Ступінь очищення після системи до 98%.

Переваги:

  • не вимагає примусової подачі кисню (відсутність компресорів);
  • може працювати без електрики;
  • займає мінімум простору на ділянці (5,6 м2);
  • монтаж за 2 дні і не вимагає використання важкої будівельної техніки;
  • призначена для постійного і сезонного використання, стійка до тривалих простоїв;
  • ступінь очищення до 98%;
  • 20 хвилин в рік на обслуговування;
  • термін експлуатації - більше 50 років;
  • гарантійний термін на обладнання - 10 років.

Конструкція системи

Система автономної каналізації ZS 10 відрізняється від ZS 6 тільки тим, що перед нею додатково монтується однокамерний септик об'ємом 2,4 м3.

За рахунок збільшеного обсягу первинного септика-відстійника, продуктивність системи ZS 10 збільшується на 80%.

Конструктивні особливості автономної системи каналізації ZS10 greenrock, Дніпро, Україна

Монтаж

Підземний (в котлован). Не потрібно застосування важкої будівельної техніки. Розмір займаного простору на ділянці до 2,6 м2. Проста процедура монтажу, яка може здійснюватися замовником самостійно, за розробленою нашими фахівцями монтажною схемою, зі збереженням гарантії на системи автономної каналізації ТМ Greenrock - 10 років!!!

Монтаж автономной каналізації "під ключ"

Монтаж системы автономной канализации ZS6Розміри котловану визначаються на підставі креслення системи і глибини закладення труби, що підводить. max глибина закладення труби, що підводить не більше 1,5 м (в цьому випадку необхідно встановити подовжувач горловини для нарощування висоти системи).

Подовжувачі горловини (Ø1200 мм, висотою до 700 мм) є додатковим обладнанням і не входять в стандартний комплект поставки.


Принцип дії

Заснований на європейською технологією биофильтрации. Спочатку стічні води потрапляють в первинний однокамерний септик об'ємом 2,4 м3, далі самопливом перетікають в другу ємність в 3-х секційний вбудований септик, де відбувається їх механічне очищення.

У першій секції здійснюється першорядна груба очистка (осідання) від зважених дрібних і великих частинок.

У другій секції відбувається розкладання хімічних сполук утворилися в результаті використання різних миючих засобів.

У третій секції відбувається кінцеве освітлення за рахунок відстоювання зважених часток.

фото новых шайб для септикафото шайб после 10-14 дней использованияДалі циркуляційний насос забирає воду з дна третин секції септика й багаторазово розбризкує її через форсунку над пластиковими шайбами. На поверхні пластикових шайб утворюється біоплівка - комплекс мікроорганізмів, які руйнують органічні забруднення стічних вод. Процес утворення біоплівки відбувається без додавання в систему штамів мікроорганізмів і займає від 7 до 14 днів.

Включення циркуляційного насосу відбувається згідно заданої програми на реле часу в компактному блоці управління, в залежності від постійного або періодичного використання.

Вода, що пройшла очищення в системі автономної каналізації ZS 10, не має запаху, безбарвна і абсолютно нешкідлива для навколишнього середовища. Залежно від водовбирною здатності грунту вона може:

Обслуговування

Раз в 1,5-2 роки очищення септика від нерозчинного осаду і жирів асенізаційним автомобілем, промивка пластикових шайб чистою водою під напором зі шланга. Витратні матеріали відсутні. Процедура обслуговування займає 20 хвилин. Може здійснюватися замовником самостійно.Безкоштовний виклик фахівця

приїдемо в зручний для вас час

в будь-яку точку в м. Дніпро і Дніпропетровській області

виконаємо точний вимір і розрахунок вартості


Зворотний дзвінок

Вкажіть свій контактний телефон, і ми передзвонимо вам в найближчі кілька хвилин